Özellikler

YENİ ZAFIRA LIFE'IN KONFORLU, ESNEK VE ÇOK YÖNLÜ ÖZELLİKLERİYLE TANIŞIN.

ESNEKLİK.

9 KOLTUĞA KADAR GENİŞLETİN
Yeni Zafira Life, genişleyebilen esnek koltuk kapasitesiyle sınıfında yeni standartlar belirliyor. 

ULAŞILABİLİRLİK.

SÜRGÜLÜ OTOMATİK KAPILAR
Elektrikli ve sürgülü kapılar, aracın her iki yanında geniş bir açıklık oluşturarak yolcuların girip çıkmalarını güvenli ve kolay hale getirir.  
ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA
Anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi ile anahtarlara hiç dokunmadan aracınıza girin ve start&stop düğmesine basarak kolayca çalıştırın.
 
KOMPAKT DIŞ GÖRÜNÜŞ
Yeni Zafira Life kompakt dış boyutları sayesinde geniş ve esnek bir iç mekan sunar. 1.9 metrelik yüksekliği alçak tavanlı kapalı otoparklarda bile rahatça hareket etmenizi sağlar 

GÜVENLİK VE YENİLİKLER.

GÜVENLİK VE HAVA YASTIKLARI
Sürücü ve yolcu ön hava yastıklarına ek olarak, her üç sıradaki yolcular için tasarlanan yan veya perde hava yastıklarıyla Yeni Zafira Life, güvenliğinizi sizin kadar ciddiye alır. 
XENON FARLAR
LED gündüz farları ve XENON uzun hüzmeli farlar, keskin hatları  ve dinamik duruşuyla aracın ön tasarımını tamamlar. Her koşulda ek görüş alanı sunarak güvenliğinizi artırır. 
GERİ GÖRÜŞ KAMERASI
Çok işlevli ön ve arka kameralar trafik işareti tanıma sistemi veya sürücü yorgunluk uyarı sistemi gibi güvenlik sistemilerine ek olarak 180°  Panoramik Geri Görüş Kamerası gibi konfor özelliklerini sunar. 
ŞERİT KORUMA ÖZELLİĞİ VE ŞERİT İHLALİ UYARI SİSTEMİ
Yeni Zafira Life'da sunulan şerit uyarı sistemleri, aracınızın şeritten ayrılmaması için sesli ve görsel uyarılarda bulunur, günlük yolculuklarınız sırasında sizi güvende tutar. 
AKILLI UZUN FAR ASİSTANI
Yeni Zafira Life’ın akıllı uzun far asistanı, diğer sürücülerin gözlerinin kamaşmasını önlemek için ön farları uzun ve kısa hüzme arasında otomatik olarak değiştirir.  

HER AN EVİNİZDE GİBİ HİSSEDİN.

PANORAMİK CAM TAVAN
Yeni Zafira Life, güneş ışığının kabini aydınlatmasını sağlayan, atmosferi canlandıran çarpıcı bir panoramik cam tavana sahiptir.  
OTOMATİK KLİMA 
Çift bölgeli otomatik klima ile öndeki ve arkadaki yolcular istedikleri ideal sıcaklıkta seyahat etmenin keyfini çıkarabilirler. 

BAĞLANTI SEÇENEKLERİ.

BİLGİ VE EĞLENCE SİSTEMLERİ
Yeni Zafira Life'ın 7" dokunmatik ekrana sahip bilgi ve eğlence sistemine akıllı telefonunuzu Apple Car Play veya Android Auto sistemleri üzerinden bağlayabilirsiniz. 

SÜRÜŞ DİNAMİKLERİ.

YOL TUTUŞU
Boyutu sizi aldatmasın. Yeni Zafira Life'ın çevik sürüş dinamikleri, heyecan verici ve eksiksiz bir sürüş deneyimi sunar. 
MOTORLAR VE ŞANZIMANLAR
Yeni Zafira Life'ın verimli ve 177hp'lik güçlü motoru düşük kullanım maliyeti ve azaltılmış emisyon değerleri ile mükemmel verimli bir sürüş sunar. 
INTELLIGRIP ANTİPATİNAJ SİSTEMİ
IntelliGrip Antipatinaj Sistemi, zemin ne olursa olsun yol tutuşunuzu optimum seviyede tutar. Çakıl, çamur veya kar mı? 5 sürüş modundan birini seçin ve gerisini Yeni Zafira Life'a bırakın. 

OPEL+ AKSESUARLAR.

Orijinal Opel aksesuarlarıyla kendinizi ifade edecek ve otomobilinizi en verimli şekilde kullanacaksınız.
Çeki Demiri
DETAYLAR
Cam Rüzgarlığı
DETAYLAR
Tavan Barları
DETAYLAR
Lüks Paspaslar
DETAYLAR
Tavan Bisiklet Taşıyıcı
DETAYLAR
Portbagaj
DETAYLAR

DAHA FAZLASINI KEŞFETMEK İSTER MİSİN?