OPC Kompakt Eğitimi

SINIRLARI ZORLAYAN 3 SAAT

Rodgau'daki Opel Test Merkezi'ndeki 3 unutulmaz saat boyunca yüksek performanslı Opel modellerinin şaşırtıcı dinamiklerini yaşayın. OPC eğitmenlerimizin profesyonel rehberliğinde, performans sürüş becerilerinizi geliştirip, tehlikeli durumlarıla nasıl daha iyi başa çıkabileceginizi öğrenirsiniz.

 

Slalom rotasındaki yeteneklerinizi geliştirim ve daha fazla hız ve güvenlik için 16 farklı, zorlu pistte ideal sürüş tarzınızı keşfedin.

Eğitim Bileşenleri

Slalom

Sol, sağ, sol. Burada keskin sürüş ve direksiyon-gaz kontrolünün temiz birleşimi öğretiliyor. Kusursuz oturma pozisyonu ve direksiyon teknikleriyle sabit bir ritimde slalom parkuru boyunca araç kullanımı öğretiliyor.

Yüksek Hız Pisti

Öne Çıkan. Test Merkezinin kendi 4.8 kilometre uzunluğundaki yüksek hızlı pisti. 40 dereceye kadar eğimli parkur sayesinde, yanal kuvvette artış olmadan 200 km / s üzerinde hızları deneyimleyebilirsiniz.

Yol Tutuş Pisti

16 farklı virajı olan kendi yarış pistimizde ideal yarış çizgini tutturarak araçlarımızı çabuk ve güven içinde kullanmayı öğrenin. Saf adrenalin burada! Yarışlarda olduğu gibi ilgili verileri toplayıp ölçüyor, her katılımcının evine götürebileceği video kayıtlarını birleştiriyoruz.

Frenleme/Direksiyon Kırma

Dinamik sürüş güvenli frenleme gerektiriyor. Bazen frenlemek o nesneye çarpmayı engelleyemeyeceği için başarılı kaçış manevraları şart!